Iveta Bartošová

Rozhovory

6.5.2009

Prežila ťažké chvíle! Speváčka Iveta Bartošová (43) si v exkluzívnom rozhovore pre Plus jeden deň otvorila srdce a porozprávala o psychickom kolapse na nedeľnom kole tanečnej súťaže Let’s Dance. Spolu s manželom Jiřím Pomejem (44) sa nám dokonca zdôverila o výkyvoch v ich sexuálnom živote počas súťaže.

 

Čo sa vo vás odohrávalo po dotancovaní? 
  – Boli to emócie, pretože som na tento tanec hrozne drela a bavil ma najviac zo všetkých štyroch tancov. Tú zásadnú zdvíhačku som nakoniec nerobila, lebo ma rozhodili šaty, ktoré mi vleteli do tváre. Takže tam bolo napätie, emócie a tak ďalej. Preto som to aj oplakala.

Nakoniec to však dobre dopadlo, nie? 
  – Tak ten výsledok bol koniec koncov výborný. Skončili sme podľa výsledkov poroty na treťom mieste. Oni videli tanec aj na generálke, kde sa nám to podarilo, a aj to ich asi ovplyvnilo. Videli, že sme na tom makali. Dala som do toho toľko sily, emócií, úsilia a všetkého a jedna sukňa ma úplne rozhodila. Potom som tú chybu aj priznala.

Rozmýšľali ste aj nad tým, čo by sa stalo, keby ste vypadli? 
  – Už som si pripravovala rozlúčkovú reč. Celú noc som preplakala a išli sme spať až o tretej ráno. Manžel mi na to povedal: „Čo blázniš, veď sa pozri, Slováci ťa nakoniec podržali. Keby ťa nemali radi, tak si skončila.“ Preto chcem poďakovať Slovákom, že ma prijali medzi seba aj napriek tomu hokeju.

Čo na to tanečný partner? 
  – No, Mateja mi bolo ľúto, pretože mal radosť z toho, čo sme dokázali. Zobral to však úplne športovo a podržal ma. Bol skvelý.

Prečo je nedeľa pre vás taká emocionálna? 
  – Pretože do štvrtka trénujeme menej kvôli tomu, že Matej Chren je v škole a učí tanec. Potom to doháňame aj dvoj-trojfázovými tréningmi. Ďalej mi to pripadá ako „papiňák“ s emóciami a nedeľa je vyvrcholenie celého namáhavého týždňa. Preto som aj reagovala, ako som reagovala. Ale mám toho naj tanečníka, lebo Matej je učiteľ a vie, ako na mňa.

Ste na tom psychicky v poriadku? 
  – Jasné. Len nedeľa je taká vypätá a treba regenerovať telo aj mozog. Ale to vždy až v pondelok, veď len pred chvíľou (16.00, pozn. red.) som vyliezla z postele a večer ma ešte čaká tréning. A cítim aj psychický tlak, sledujete každý náš krok.

Ako je na tom váš manžel?
Jemu už z toho šedivejú vlasy.
JIŘÍ POMEJE: Som rád, že ti vyletela sukňa, pretože som videl tvoje nohy a zadok. Let’s Dance nie je pre chlapa nič moc. Jediný sex doma je: „Nechaj ma, som úplne zničená a všetko ma bolí.“ (úsmev) Vraj po tejto šou všetky tanečnice otehotnievajú. A podľa Ivety je to preto, lebo žena je na tom fyzicky a psychicky skvelo, je zdravá a optimistická. Hovno! Je to tak, že tri mesiace sa s ňou nikto nemiluje a nemôžeš na ňu siahnuť, lebo ju všetko stále bolí, a potom je chlap nadržaný a uletí mu to. Preto si stále hovorím, nech sa to už skončí...

zdroj: www.pluska.sk

7.jpg

rok 2003

6.jpg

rok 2000

5.jpg

rok 2000

4.jpg

rok 1998

3.jpg

rok 1998

2.jpg

rok 1996

1.jpg

rok 1996

0.jpg

rok 1986

 
Zpěvačka Iveta Bartošová,její fotky,tapety na plochu,CD 22,Ve jménu lásky,Bílý kámen,Knoflíky lásky,I.B.,Jedna jediná,Václavák,Blízko nás,Natur a další. Muzikály:Dracula,Monte Cristo,Pomáda,Mona Lisa,Johanka z Arku a další Filmy:Svatba upírů,Plaváček